kunst-meble.pl

Wycena

01

Po pierwsze zrób pomiar swojego pomieszczenia podając nam długość szerokość oraz wysokość pomieszczenia, zaznacz przyłącza wodno-kanalizacyjne oraz gazowe, wymiar od podłogi do skrzydeł okiennych oraz zaznacz wszelkie załamania ścian typu wnęki i kominy. Będzie to tylko pomiar orientacyjny umożliwiający nam rozeznanie pomieszczenia więc nie musi być bardzo precyzyjny.

 
 

02

Następnie wyślij nam wiadomość e-mail z opisem szczegółów Twojej kuchni dotyczących użytych materiałów, kolorów, akcesoriów itd…, wówczas projekt i wycena będzie bardziej dokładna. Możesz załączyć zdjęcia kuchni które Ci się kiedyś spodobały, wtedy projektant w pewnym stopniu pozna Twój gust i będzie budował projekt mając na uwadze właśnie te sugestie. Pamiętaj, że cała faza projektowania odbywa się z Twoim aktywnym udziałem, możesz zgłaszać zmiany, poprawki, nowe pomysły itd… nie ma dwóch identycznych kuchni, tak jak nie ma dwóch identycznych osobowości.

03

Po ustaleniu ostatecznej wersji projektu dokonujemy oddzielnej wyceny mebli oraz wyceny wyposażenia szafek tj. kosze cargo, systemy otwierania itd… sam ustalasz wyposażenie wiedząc za co płacisz i dokładnie ile każdy „gadżet” kosztuje.
Projekt otrzymujesz w postaci zdjęć *jpeg jest wykonany w profesjonalnym programie CAD Kuchnie. Wizualizacja fotorealistyczna 3D da Ci pełne wyobrażenie co do wyglądu Twojej wymarzonej kuchni.

04

Jeśli spodoba Ci się nasz projekt i zaakceptujesz warunki finansowe spisujemy dokładną umowę w dwóch egzemplarzach z ustaleniami wszelkich szczegółów i przystępujemy do pracy. Możesz na nas liczyć również w zakresie ustalenia i zwymiarowania miejsca do położenia płytek, umieszczenia gniazdek do podłączenia sprzetu AGD oraz oświetlenia. Powyższe ustalenia nanosimy na projekt bądź bezpośrednio na ściany.

Sprzęt AGD, w który wyposażysz swoją kuchnię możesz nabyć w naszej firmie z pełnej dostępnej na rynku oferty, bądź możemy zabudować Twój.

Później umawiamy się z Tobą z kilkudniowym wyprzedzeniem na montaż mebli. Cały proces składania kuchni zazwyczaj trwa jeden dzień, na koniec którego możesz wejść i zamieszkać w swojej kuchni marzeń…