kunst-meble.pl

Projekty 3D

Fotorealistyczne wizualizacje pomieszczeń zgodnie z upodobaniem

Dążymy do najlepszego możliwego sposobu zaprezentowania klientom naszych projektów, a także umożliwiamy im wizualizację ich wyobrażenia kuchni czy innych mebli na wymiar. W zakres naszych usług wchodzi przygotowanie profesjonalnej, fotorealistycznej wizualizacji 3D, która to w prosty sposób umożliwia dokonywanie zmian i przeróbek w naszych meblach wirtualnie, tak, aby dopasować je do własnych potrzeb i upodobań, jak np. kolor mebli oraz ich rozmiar.

Oferujemy naszym klientom fotorealistyczne wizualizacje pomieszczeń wykonane w profesjonalnym programie komputerowym, który z bardzo dużą dokładnością obrazuje każdy szczegół. W trakcie tworzenie projektu jesteśmy otwarci na wszelkie propozycje klientów. Usługa nie polega jedynie na wyborze zestawu mebli czy podłogi.

Przykładamy wagę do elementów zwiększających funkcjonalność pomieszczenia. Wizualizacja to idealny sposób, aby poznać swoje wymarzone wnętrze kuchenne w wirtualnej rzeczywistości 3D. Dzięki temu efekt końcowy nie będzie stanowił zaskoczeni aranżacja odbędzie się zgodnie z planem. Poza elementami wyposażenia meblowego istnieje możliwość doboru oświetlenia oraz dodatków, a także kolorów ścian i podłóg. Wszystko to pozwala na idealnie zaaranżowanie całego pomieszczenia.

Jeśli są Państwo zainteresowani profesjonalną usługą projektowania, serdecznie zachęcamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego z naszą firmą. Poniżej przedstawiamy kilka przykładów naszych wizualizacji kuchni i innych mebli na wymiar.